O mnieJak to było na początku...
Nazywam się Krzysztof Kułakowski – dj buśka, tak nazwali mnie kiedyś w jednej z restauracji w której pracowałem i tak już zostało :)
Zabawę
z muzyką rozpocząłem już w 8mej klasie szkoły podstawowej, gdzie pomagałem bratu w noszeniu sprzętu na dyskoteki. To właśnie on zabrał mnie pierwszy raz na dyskotekę, z nim miałem okazję zagrać pierwsze imprezy i wesela. Właśnie od brata który w latach ‘90tych był dee-jay’em w warszawskich klubach Stodoła i Remont zdobywałem i powiększałem swoją kolekcję utworów.
Moje pierwsze imprezy to rok 1992 – najpierw szkolne dyskoteki, studniówki, później imprezy firmowe, dancingowe, zabawy sylwestrowe, wesela, zabawy karnawałowe i inne.
Jaka muzyka?
Repertuar dostosowuje do potrzeb każdej imprezy, jak również do przedziału wiekowego uczestników. Gram muzykę kilku pokoleń, od zwariowanych lat 60-tych przez "wiecznie żywe" utwory z lat 70, 80, 90-tych, muzykę weselną, do najnowszych hitów lansowanych przez stacje radiowe.
Na życzenie klienta zagram każdy rodzaj muzyki tanecznej: latino, gorącą Salsę, Jive, Rumbę, Tanga,
muzykę włoską, francuską, a także muzykę klubową: Hous, Techno, R'N'B. Emituję również nagrania ulubione powierzone przez uczestników imprezy.
Jako dj na wesele i wodzirej w jednej osobie dopasowuję odpowiednią do upodobań gości muzykę. Ponadto prowadzę konkursy, zabawy weselne i oczepiny dbając przy tym o wyśmienity humor gości!!!
W swojej kolekcji posiadam już około 5000 utworów muzycznych z certyfikatem pochodzenia utworu i prawami do publicznego odtwarzania.

Legalnie i zawodowo:
Należę do 2 działających organizacji skupiających prezenterów i didżejów: Klubu DJ ZONE oraz działającej od 1995 roku organizacji DJ Promotion, dlatego odtwarzane przeze mnie nagrania na płytach winylowych, CD oraz MP3 są oryginalne i legalne z prawem do odtwarzania w mediach (klubach, radio, internecie...)
Jako jeden z pierwszych dj-ów w Polsce korzystam z cyfrowej wersji serwisu dla DJ'ów
DIGITAL PROMO POOL, gdzie wykupuję transfer i ściągam utwory MP3 z certyfikatem do odtwarzania publicznego. Ponadto co miesiąc otrzymuję zestaw płyt - zawierający nowości wydawnicze z polskich firm fonograficznych, a także najnowsze produkcje i remiksy .

Ukończyłem kurs dla dj-ów, przed komisją egzaminacyjną zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny z szerokiej wiedzy muzycznej, od historii muzyki poprzez najnowsze trendy muzyczne i techniczne.
Otrzymałem certyfikat stwierdzający kwalifikacje dj-a / prezentera dyskoteki.

Dlaczego Dj-prezenter a nie zespół muzyczny?

- jako prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje co daje gwarancje, że usłyszysz to co lubisz i to w najlepszym wykonaniu!
- jestem w stanie odtworzyć niemal każdy utwór w przeciwieństwie do orkiestry, która od lat gra według ściśle określonego repertuaru.
- dj-prezenter nie robi długich przerw - w trakcie przerw cicho emituję muzykę relaksacyjną!
- nigdy nie mam sztywno ustalonego planu imprezy, każda impreza jest inna a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku!
- w każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.


Poza działalnością muzyczną prowadzę również internetowy sklep z prezentami w ofercie którego znajdują się niecodzienne przedmioty i gadżety niedostępne w innych zwykłych stacjonarnych sklepach.

Jeśli szukasz więc ciekawego gadżetu na imprezę lub potrzebujesz fajny prezent dla najbliższych odwiedź mój sklep Gadgets.pl